Carolina Herrera CH0019-S-05L-54 Ch0019 54 s 05l güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0019 54 s 05l güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Geometrik
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
21mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm