Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 Ch0029 60 s rhl güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0029 60 s rhl güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kelebek
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Eğim
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
150mm
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Ped
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
150mm