Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Ch0034 64 s j5g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0034 64 s j5g güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
64mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Altın
Göz Boyutu
64mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm