Carolina Herrera CH0044-S-C1H-55 Ch0044 55 s c1h güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0044 55 s c1h güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Eğim
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm