Carolina Herrera CH0045-S-C1H-57 Ch0045 57 s c1h güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0045 57 s c1h güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Bağa
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Kahverengi
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm