Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 woi güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0046s 56 woi güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Mavi
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Mavi
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
145mm
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
145mm