Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Ch0070 56 s lhf güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Ch0070 56 s lhf güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Kırmızı
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Kırmızı
lens teknolojisi
Eğim
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm