Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 2-4 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Kırmızı
çerçeve şekli
Kelebek
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Eğim
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm