Carolina Herrera HER0185-S-YDC-55 Her0185 55 s ydc güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Her0185 55 s ydc güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Kırmızı
çerçeve şekli
Kelebek
Objektif renk
Kahverengi-Gül
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Eğim
Duman
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Duman
Objektif renk
Kahverengi-Gül
Temple uzunluğu
145mm