Carolina Herrera HER0188-S-WOI-55 Her0188 55 s woi güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera Her0188 55 s woi güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Mavi
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Mavi
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm