Carolina Herrera SHE742-700G-50 She742 50 700g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carolina Herrera She742 50 700g güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Bej
lens teknolojisi
Eğim
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Bej
Temple uzunluğu
135mm