Carrera CA8056-S-900-51 Ca8056 51 s 900 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carrera Ca8056 51 s 900 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
flaş
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Köprü
flaş
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm