Carrera CARRERA1011-S-807-52 Carrera1011 52 s 807 güneş gözlüğü
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kırmızı
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Objektif renk
Kırmızı
Temple uzunluğu
145mm