Carrera CARRERA1061-S-900-59 Carrera1061 s 59 900 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Carrera Carrera1061 s 59 900 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
16mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm