David Beckham DB7005-S-807-57 Db7005 57 s 807 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
David Beckham Db7005 57 s 807 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Eğim
Duman
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Duman
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm