Escada SESA46F-D01G-56 Sesa46f 56 d01g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa46f 56 d01g güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Kahverengi
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Altın
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm