Escada SESA47F-0A01-56 Sesa47f 56 0a01 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa47f 56 0a01 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kelebek
Objektif renk
Mor
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
13mm
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm