Escada SESA47F-0A02-56 Sesa47f 56 0a02 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa47f 56 0a02 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm