Escada SESA50F-0A02-51 Sesa50f 51 0a02 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa50f 51 0a02 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm