Escada SESA50F-G21R-51 Sesa50f 51 g21r güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa50f 51 g21r güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Yeşil
lens teknolojisi
flaş
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Bağa
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
flaş
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
145mm