Escada SESA52F-T01R-64 Sesa52f 64 t01r güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa52f 64 t01r güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Gri
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
64mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Göz Boyutu
64mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm