Escada SESA58F-A02W-54 Sesa58f 54 a02w güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Panthos (Çay Bardağı)
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm