Escada SESA58F-T02R-54 Sesa58f 54 t02r güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa58f 54 t02r güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Kırmızı
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Panthos (Çay Bardağı)
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm