Escada SESA59F-A01V-54 Sesa59f 54 a01v güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesa59f 54 a01v güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
benzer ürünler
54 (SESA59F-0G21-54)
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Geometrik
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm