Escada SESB75F-579-59 Sesb75f 59 579 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesb75f 59 579 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Gümüş
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Gümüş
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm