Escada SESB76F-594-56 Sesb76f 56 594 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesb76f 56 594 güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Altın
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Gri
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
147mm
Cerçeve rengi
Altın
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
20mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
147mm