Escada SESC11F-200-61 Sesc11f 61 200 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Escada Sesc11f 61 200 güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Altın
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Duman
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
143mm
Cerçeve rengi
Altın
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
143mm