Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Ar8201q 61 60504z güneş gözlüğü
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Gri
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Klasik
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kırmızı
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
23mm
Temple uzunluğu
120mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Gri
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
23mm
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Objektif renk
Kırmızı
Temple uzunluğu
120mm