Guess GF0402-32F-52 Gf0402 52 32f fabrika güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Guess Gf0402 52 32f fabrika güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm