Hackett HEB248-143-51 Heb248 51 143 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Hackett Heb248 51 143 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm