Isabel Marant IM0004-N-S-EPZ-52 Im0004 52 ns epz güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Isabel Marant Im0004 52 ns epz güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
26mm
Temple uzunluğu
150mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
26mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
150mm