Isabel Marant IM0074-G-S-086-49 Im0074 49 gs 086 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Isabel Marant Im0074 49 gs 086 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
29mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
29mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm