Isabel Marant IM0103-S-C9A-52 Im0103 52 s c9a güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Isabel Marant Im0103 52 s c9a güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Kırmızı
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Kahverengi
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm