Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Isabel Marant Im0107 53 gs scl güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslim Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. için sonraki saat sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
İki ton
çerçeve şekli
Geometrik
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm