Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Im0108 52 gs scl güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Isabel Marant Im0108 52 gs scl güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
23mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
23mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm