Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56 Belinda 56 s 08m belinda güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Belinda 56 s 08m belinda güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kahverengi
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Eğim
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
145mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm