Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Jimena 60 s 2m2 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Jimena 60 s 2m2 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
lens teknolojisi
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
12mm
Temple uzunluğu
145mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Altın
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
12mm
Köprü veya Pad
Ped
Duman
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm