Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Stoktaki, 2 Mevcut Alınır
tahmini Teslim Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. için sonraki saat sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
 resmi Uzmanlar
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Eğim
Duman
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
145mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Altın
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Duman
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm