Jimmy Choo RUA-G-S-Y9A-56 Rua 56 gs y9a rua güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Rua 56 gs y9a rua güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Pembe
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Pembe
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm