Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm