Jimmy Choo SAMMI-G-S-FWM-55 Sammi 55 gs fwm sammi güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Sammi 55 gs fwm sammi güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Pembe
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Pembe
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm