Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sonja 55gs 807 sonja güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Sonja 55gs 807 sonja güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
 resmi Uzmanlar
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
menzil
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Garanti süresi
2 Yıl Üretici
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm