Levis LV1016-S-4NZ-52 Lv1016 52 s 4nz güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Levis Lv1016 52 s 4nz güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Duman
lens teknolojisi
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
19mm
Köprü veya Pad
Ped
Duman
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm