Marc Jacobs MARC752-S-086-57 Marc752 s 57 86 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Marc Jacobs Marc752 s 57 86 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
145mm