Michael Kors MK1144B-101413-56 Mk1144b 56 101413 catalonia güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Michael Kors Mk1144b 56 101413 catalonia güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Altın
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm