Moschino MOS098-S-807-55 Mos098 55 s 807 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Moschino Mos098 55 s 807 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kelebek
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm