Moschino MOS128-S-L7Q-57 Mos128 57 s l7q güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Moschino Mos128 57 s l7q güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Portakal
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Mavi
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
14mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Portakal
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
14mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
135mm