Moschino MOS132-S-2VM-53 Mos132 53 s 2vm güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Moschino Mos132 53 s 2vm güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Thursday 21 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Bağa
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm