Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 moda güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 moda güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 18 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
47mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
menzil
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Altın
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
47mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
145mm