Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Ov5448t 46 1005 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Oliver Peoples Ov5448t 46 1005 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
46mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
46mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
145mm